Thank you for your interest in joining Europe's network of digital social innovation

We regret to inform you that, due to a technical issue, we can't currently accept new projects and organisations. We're working as quickly as we can to get this fixed and look forward to seeing your work on the platform soon!

In the meantime, please do sign up to our newsletter through the homepage, and if you have any questions drop us a line at [email protected].

+

FabLab Bielsko-Biala

Modelowanie i drukowanie przestrzenne 3D

Modelowanie i drukowanie przestrzenne 3D
FabLab – produkcja czy edukacja? Dzięki laboratoriom FabLab otwierają się możliwości zarówno wcielania w życie projektów typowo technicznych czy konstrukcyjnych, ale także realizacji pomysłów z zakresu sztuki i dizajnu, projektowania i wzornictwa przemysłowego, kreatywnego wykorzystania dostępnego oprogramowania do projektowania przestrzennego, tworzenia jednostkowych przedmiotów itp. Cechą charakterystyczną laboratoriów FabLab jest stopniowy rozwój projektowania personalnego, dostosowanego do oczekiwań i wymagań indywidualnych odbiorców. Laboratoria FabLab spełniają także funkcję edukacyjną. To dzięki takim miejscom rozprzestrzeniana jest wiedza na temat zastosowania technologii przestrzennych 3D w codziennym życiu. Szybki rozwój oprogramowania oraz urządzeń technicznych pozwala na spojrzenie na modelowanie 3D z nowej perspektywy. Pozwala, na to co do tej pory było niedostępne – wykorzystanie najnowocześniejszych osiągnięć techniki do rozwijania własnych zainteresowań i komptencji. Co można zrobić w FabLab Bielsko-Biała?  Zapoznać się z technologią druku przestrzennego  Skorzystać z oprogramowania do modelowania 3D  Przygotować własny model  Wydrukować element przestrzenny  Potwierdzić założenia projektowanego modelu  Zeskanować obiekt przestrzenny i przygotować jego model cyfrowy FabLab jest miejscem, gdzie zaciera się różnica pomiędzy wizją a inżynierią, pomiędzy ekspresją twórczą a rzeczywistością. FabLab pozwala na przekraczanie dotychczasowych ograniczeń i poznanie tajników do tej pory dostępnych tylko dla wybranych. FabLab Bielsko-Biała – jak to działa ?! Wyobraź sobie skomplikowany kształt przedmiotu Zastanów się jak można go wykonać Określ wszystkie niezbędne parametry i narzędzia potrzebne do jego wykonania Zastanów się, czy masz niezbędne umiejętności

FabLab Bielsko-Biala is involved with:

Projects

Members

Organisations

FabLab Bielsko-Biala is based in Poland

digital fabrication fablab makerspace making FabLab Network

Search

Cancel

News & blogs

{{post.name}}
No blog posts found

Organisations

{{organisation.name}} View all organisation results
No organisations found

Case Studies

{{caseStudy.name}}
No case studies found